fbpx

Rodzinne, całoroczne i komfortowe domki w sercu Polski. Wypoczywaj Hygge!

rodzinny wypoczynek w sercu lasu.

Domki w stylu Hygge

Wloclawek
Wloclawek
Wloclawek

Nowe (2021), komfortowe domki na uroczej, leśnej polanie. Położone w sercu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Wszystkie urządzone w stylu Hygge.

nieśpieszny odpoczynek, blisko natury z rodziną i przyjaciółmi.

Nasze domki

Lagom – w jasnych, ciepłych barwach i jacuzzi na tarasie.

Fika z czarnymi akcentami, wygodnymi dwiema sypialniami i przestronnym tarasem.

Gron – z pięknymi zielonymi dodatkami, pieknym tarasem zatopionym w drzewach, w zacisznej części działki.

Hyggelig – nasz czwarty domek, tak samo przytulny, z wieloma drewnianymi elementami w środku, najbardziej wysunięty w stronę lasu.

Lykke – po duńsku “lykke” znaczy szczęście, i taki jest właśnie ten domek – ma zapewnić szczęśliwe chwile.

Co wyróżnia Osadę Hygge?

  • duża, ogrodzona działka, na której każdy znajdzie miejsce do zabawy jak i odpoczynku w ciszy
  • domki oddalone od siebie o minimum 15 metrów, co zapewnia komfort, ciszę i pandemiczne bezpieczeństwo
  • Ty odpoczywasz a Twoje dzieci buszują po placu zabaw, siatce w lesie lub domku na drzewie.
  • miejsce przyjazne zwierzakom

Wloclawek

Wloclawek

Jacuzzi na tarasie dostępne w domkach Fika oraz Lagom.

Domek Lagom

Domek Fika

Domek Gron

Gron w języku szwedzkim oznacza zielony. I taki właśnie jest nasz trzeci domek.  Piękne zielone akcenty w salonie i  zielone meble kuchenne nadają mu niezapomnianego klimatu. Na piętrze znajdziecie dwie oddzielne, zamykane sypialnie i miejsce do pracy. Na dole salon, kuchnie oraz łazienkę.

Domek Hyggelig

Ostatni i najbardziej wyczekany domek. Znajduje się najdalej od wjazdu i tym samym najbliżej dzikiej części Osady. Urządzony jest w jasnych, słonecznych barwach.

Opinie o Osadzie Hygge

Najczęściej zadawane pytania

Osada Hygge  mieści się  we wsi Krzywie, między Gostyninem a Włocławkiem; na granicy województwa mazowieckiego z kujawsko-pomorskim.

Tak. Idealny dojazd zapewniają autostrady A1 oraz A2.

Absolutnie nie. Choć słowo “hygge” oznacza pewne leniuchowanie, odpoczywanie bez rozpraszaczy  w naszej osadzie znajdziesz naszej atrakcji. Zerknij tutaj – Atrakcje Osady Hygge.

Tak. Nasze domki są całoroczne. Są niezwykle dobrze ocieplone  ekologiczną wełną drzewną. Do tego każdy domek wyposażony jest w ogrzewanie (grzejniki lub ogrzewanie podłogowe) oraz klimatyzacje z funkcją grzania. 

Domki Fika oraz Lagom mają na tarasach jacuzzi. Jacuzzi jest zadaszone i działa do -10 stopni. Użytkujemy je cały rok. Cena jacuzzi jest zawarta zawsze w ofercie i nie pobieramy ukrytych opłat i nie nakładamy limitów długości użytkowania. 

Tak. W najbliższym miasteczku – Gostyninie są restauracje oraz bary, do których zapraszamy. Lista rekomendowanych miejsc pod poniższym linkiem: LINK

Najbliższy sklep jest 1 km od osady, na wjeździe do wsi Krzywie. Na większe zakupy  polecamy miasteczko Gostynin, w którym znajdziecie: Lidla, Biedronkę, Netto, Rossmana, Pepco, Kik itd.. (do Gostynina jest tylko 8  minut samochodem).

Do 5 dni przed przyjazdem zwracamy całą kwotę przedpłaty.  Poniżej 7 dni  niestety już nie. Zawsze staramy się znaleźć jakieś pozytywne rozwiązanie. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak jest 🙂