fbpx

Rodzinne, całoroczne i komfortowe domki w sercu Polski. Wypoczywaj Hygge!

rodzinny wypoczynek w sercu lasu.

Domki w stylu Hygge

Ne leśnej polanie Gostynińsko – Włocławskiego parku krajobrazowego znajduje się   rodzinna osada 4 domków całorocznych. 

Nowe (2021), komfortowe domki na uroczej, leśnej polanie. Położone w sercu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Wszystkie urządzone w stylu Hygge – nieśpiesznego odpoczynku, blisko natury z rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszamy do naszych czterech domków:

 

Lagom – w jasnych, ciepłych barwach i jacuzzi na tarasie.

Fika z czarnymi akcentami, wygodnymi dwiema sypialniami i przestronnym tarasem.

Gron – z pięknymi zielonymi dodatkami, pieknym tarasem zatopionym w drzewach, w zacisznej części działki.

Hyggelig – nasz ostatni domek, tak samo przytulny, z wieloma drewnianymi elementami w środku, najbardziej wysunięty w stronę lasu.

Co wyróżnia Osadę Hygge?

  • duża, ogrodzona działka, na której każdy znajdzie miejsce do zabawy jak i odpoczynku w ciszy
  • domki oddalone od siebie o minimum 15 metrów, co zapewnia komfort, ciszę i pandemiczne bezpieczeństwo
  • Ty odpoczywasz a Twoje dzieci buszują po placu zabaw, siatce w lesie lub domku na drzewie.
  • miejsce przyjazne zwierzakom

 

Jacuzzi na tarasie dostępne w domkach Fika oraz Lagom.

Domek Lagom

Domek Fika

Domek Gron

Domek Hyggelig

Nasz ostatni, najnowszy domek jeszcze nie doczekał się zdjęć. Już wkrótce je opublikujemy, ale możecie spodziewać się tej samej przytulności, wygody, wysokiej jakości materiałów.

Opinie o nas:

Świetne miejsce, urządzone nowocześnie i z klimatem. Duży, zadbany teren z basenem i paleniskiem. Domki wyposażone we wszystko czego można potrzebować. Przemili Gospodarze.

PIOTR, opinia z airbnb

Więcej opinii o nas w serwisach slowhop, airbnb oraz na mapach Google.

Najczęściej zadawane pytania

Osada Hygge  mieści się  we wsi Krzywie, między Gostyninem a Włocławkiem; na granicy województwa mazowieckiego z kujawsko-pomorskim.

Tak. Idealny dojazd zapewniają autostrady A1 oraz A2.

Absolutnie nie. Choć słowo „hygge” oznacza pewne leniuchowanie, odpoczywanie bez rozpraszaczy  w naszej osadzie znajdziesz naszej atrakcji. Zerknij tutaj – Atrakcje Osady Hygge.

Tak. Nasze domki są całoroczne. Są niezwykle dobrze ocieplone  ekologiczną wełną drzewną. Do tego każdy domek wyposażony jest w ogrzewanie (grzejniki lub ogrzewanie podłogowe) oraz klimatyzacje z funkcją grzania. 

Domki Fika oraz Lagom mają na tarasach jacuzzi. Jacuzzi jest zadaszone i działa do -10 stopni. Użytkujemy je cały rok. Cena jacuzzi jest zawarta zawsze w ofercie i nie pobieramy ukrytych opłat i nie nakładamy limitów długości użytkowania. 

Tak. W najbliższym miasteczku – Gostyninie są restauracje oraz bary, do których zapraszamy. Lista rekomendowanych miejsc pod poniższym linkiem: LINK

Najbliższy sklep jest 1 km od osady, na wjeździe do wsi Krzywie. Na większe zakupy  polecamy miasteczko Gostynin, w którym znajdziecie: Lidla, Biedronkę, Netto, Rossmana, Pepco, Kik itd.. (do Gostynina jest tylko 8  minut samochodem).

Do 5 dni przed przyjazdem zwracamy całą kwotę przedpłaty.  Poniżej 7 dni  niestety już nie. Zawsze staramy się znaleźć jakieś pozytywne rozwiązanie. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak jest 🙂