fbpx

O Osadzie Hygge

W skórcie:

Rodzinny wypoczynek w sercu lasu

Rok założenia:

2020

Lokalizacja:

wieś Krzywie, koło Gostynina

Kiedy dzieci wkroczyły w fazę “wypuść mnie z domu i pozwól mi biegać” poszukiwaliśmy miejsca, gdzie będą mogli okiełznać swoje nienasycone pragnienie wolności i zabawy. Marzyło nam się miejsce, takie w których bawiliśmy się jak sami byliśmy dziećmi.  W lesie, gdzie można się schować, zbudować szałas, wejść na domek na drzewie, poskakać po piachu. Jednocześnie chcieliśmy zbudować miejsce, gdzie rodzice odpoczną na tarasie z kawą lub z winem w jacuzzi na tarasie. Dlatego właśnie powstała Osada Hygge – by cieszyć się prostymi  przyjemnościami i wspólnie spędzonym czasem.
Wloclawek
“Osada Hygge to cudowne miejsce. Pojechaliśmy tam wypocząć i to co tam znaleźliśmy przerosło nasze oczekiwania. Miejsce jest piękne, otoczone parkiem krajobrazowym z niezliczoną ilością sosen” – opinia Justyny (źródło:Slowhop)
Cisza, spokój, wieczory przy ognisku, idealne miejsce na odpoczynek od miasta 🖤 Wieczory w jacuzzi było wisienką na torcie na nasze przepracowanie. Dzieciaki nie chciały wyjeżdżać czuły się jak w domu.” – opinia Kasi (źródło: Slowhop)
“Z natury rzadko dodaje recenzje natomiast po tym wyjeździe nie mogło by się bez takiej obejść. Miejsce wręcz przecudowne! Idealne dla rodzin z dziećmi.” – opinia Mateusza
Zapraszamy do Gostynińskiego-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Jednego z nieodkrytych, najbardziej urokliwych miejsce w Polsce.
CISZA
SPOKÓJ
NATURA
ZABAWA
Wloclawek

Trwa uruchamianie systemu rezerwacji...

Nasza lokalizacja